Başkan Topaloğlu’ndan yeni yıl müjdesi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Hizmet Alanı ve ana hizmet binasındaki belediye personeli ile bir araya gelerek yeni yıllarını kutladı. Başkan Topaloğlu, yeni yılın, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ettiğini belirterek, Kemer Belediyesi’nde en düşük maaşı 9 bin lira olarak belirlediklerinin de müjdesini verdi. 

Belediye Hizmet Alanı ve ana hizmet binasındaki belediye personeli ile bir araya gelerek yeni yılını kutlayan Başkan Topaloğlu, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi olarak büyük bir aile oldukları belirterek, 2022 yılında Kemer halkına en iyi şekilde hizmet ettiklerini ve güzel işlere imza attıklarını ifade etti.

Topaloğlu, yeni yılda da kaldıkları yerden Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerine vurgu yaparak, “2022 yılı içerisinde çok güzel işlere imza attık. Çok çalıştık. Biz burada bir aileyiz. Belediye olarak her zaman işçilerimizin özlük haklarını koruduk ve korumaya devam edeceğiz. Belediyemizde en düşük maaş 9 bin lira olarak belirledik. Aldığını maaşlar ananızın ak sütü gibi helaldir. Tüm işçi kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun. Tüm personelimizin ve ailelerinin yeni yılını kutluyor, yeni yılın huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.