Kartepe Belediyesi Ek Hizmet Binası 2023’e Hazır

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, beş müdürlüğünde bir arada hizmet vereceği “Ek Hizmet Binası”nda incelemelerde bulundu.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yapımı bitme noktasıda gelen “Ek Hizmet Binası”nda incelemelerde bulundu. Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Etüt Proje, Temizlik İşleri ve İşletme Müdürlükleri koordineli bir şekilde Kartepe’ye yeni ve fonksiyonel binadan hizmet edecekler.

5 MÜDÜRLÜK OLACAK

Kartepe Belediyesi ek hizmet binası 2 bin 400 metrekare alan, biner metre kareden oluşan 3 adet atölye binalarının inşaatı tamamlandı. Kısa zamanda hizmete geçecek olan ek hizmet binası toplam 6 bin metre kare kapalı alanda hizmet verecek. Ek hizmet binasında Fen İşleri, Temizlik İşleri, İşletme, Etüt Proje ile Park ve Bahçeler Müdürlükleri hizmet verecek. Bu müdürlüklerin yer aldıkları garajlardaki araç ve ekipmanlar da ek hizmet binasına taşınmaya başladı.

40 BİN METRE KARE ALAN

Kartepe Belediyesi ek hizmet binasının 40 bin metrekare açık alanı bulunuyor. Tesis içerisinde Belediye Başkan Yardımcısı odası, toplantı salonları, teknik ofisler, bilgi işlem odası, işyeri hekimi odası, atölyeler, işçi dinlenme odası, soyunma odaları, zabıta, sistem odası, malzeme depoları, mescit ve şadırvan yer alacak.

PROJEDE SON RÖTUŞLAR

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Fen İşleri, Park Bahçeler, Etüt Proje, Temizlik İşleri ve İşletme Müdürlüklerimizi tek çatı altında toplayacağımız Belediye Ek Hizmet Binamızı inceleyerek son durum hakkında bilgi aldım. Operasyonel bağlamda son derece verimlilik sağlayacak olan tamamlanma sürecine yaklaştığımız projemizde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.