Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, maç programı şöyle:

8 Kasım Salı

——————

13:00 – Kasımpaşa A.Ş. – 1461 Trabzon FK (Recep Tayyip Erdoğan Stadı)

14:00 – Erzurumspor FK – Esenler Erokspor (Erzurum Kazım Karabekir Stadı)

14:00 – Yeni Malatyaspor – Uşak Spor A.Ş. (Yeni Malatya Stadyum)

15:00 – Corendon Alanyaspor – Sakaryaspor A.Ş. (Alanya Kırbıyık Holding Stadyumu)

17:00 – MKE Ankaragücü – Amed Sportif Faaliyetler (Eryaman Stadyumu)

19:00 – Adana Demirspor A.Ş. – Esin Group Nazilli Belediyespor (Yeni Adana Stadyumu)

21:00 – Galatasaray A.Ş. – Yeşilyurt D.C. Ofspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu)

 

9 Kasım 2022 Çarşamba

—————————

13:00 – Ankara Keçiörengücü – Bulvarspor (Keçiören Aktepe Stadı)

13:00 – Bitexen Giresunspor – Ankaraspor (Çotanak Spor Kompleksi)

13:00 – Hangikredi Ümraniyespor – Efeler 09 Spor Futbol Kulübü (Ümraniye Şehir Stadyumu)

14:00 – Manisa Futbol Kulübü – 23 Elazığ Futbol Kulübü (Manisa Mümin Özkasap Stadyumu)

14:00 – Altınordu – Bodrumspor A.Ş. (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu)

14:00 – Bey Çimento Bandırmaspor – Teco Karacabey Belediye Spor A.Ş. (Bandırma 17 Eylül Stadyumu)

14:00 – Dyorex Boluspor – Tarsus İdman Yurdu (Bolu Atatürk Stadyumu)

14:00 – Gençlerbirliği – Bayburt Özel İdare Spor (Eryaman Stadyumu)

14:00 – Eyüpspor – Düzce Cam Düzcespor (Eyüp Stadyumu)

15:00 – Yılport Samsunspor – Adanaspor A.Ş. (Yeni 19 Mayıs Stadyumu)

17:00 – Fraport Tav Antalyaspor – Pendikspor Futbol A.Ş. (Corendon Airlines Park Antalya Stadı)

19:00 – Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. – Belediye Kütahyaspor (Gaziantep Kalyon Stadyumu)

21:00 – Beşiktaş A.Ş. – Serik Belediyespor (Vodafone Park)

 

10 Kasım 2022 Perşembe

—————————-

13:00 – İstanbulspor A.Ş. – Etimesgut Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14:00 – Tuzlaspor A.S. – Isparta 32 Spor (Sancaktepe 15 Temmuz Stadı)

14:00 – Göztepe A.S. – Bucaspor 1928 (Gürsel Aksel Stadı)

15:00 – Çaykur Rizespor A.S. – Weecoins Kırklarelispor (Çaykur Didi Stadyumu)

17:00 – Altaş Denizlispor – Şanlıurfaspor (Denizli Atatürk Stadyumu)

19:00 – Vavacars Fatih Karagümrük – Kırşehir Futbol Spor Kulübü

21:00 – Yukatel Kayserispor – Sivas Belediye Spor (Kayseri Rhg Enertürk Enerji Stadyumu)

Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.